O nás

Společnost Viktoria je rodinnou firmou, která podniká již od 2.7.1989. Do roku 2006 provozovala v centru Brna několik prodejen Viktoria s oděvy a zabývala se i hostinskou činností. Pronájmu prostor v pěší zóně města Brna  se věnuje od roku 1993.

 

První nemovitost, dům Masarykova 12/Zelný trh 1, jsme vydražili ve veřejné dražbě dne 23.10.1998, v roce 1999 jej zrekonstruovali na obchodní dům Viktoria, kdy tento je dále užíván jako polyfunkční dům s obchodními, kancelářskými a bytovými jednotkami, obdobně jako i dalších osm nemovitostí, které jsme do vlastnictví získali buďto veřejnou dražbou nebo ve výběrovém řízení.

Výlučným vlastníkem všech nemovitosti je jen jedna fyzická osoba, což na rozdíl od běžného vlastnictví právnickou osobou představuje tu skutečnost, že jednání jen s jednou osobou je o to konstruktivnější a rychlejší. V případě zájmu o pronájem prostor tedy můžete oslovit buďto správce dané nemovitosti nebo i  e-mailem přímo vlastníka nemovitosti.

 

Jednání o pronájmu prostor by tak probíhalo vždy přímo jen s jediným vlastníkem nemovitosti, a to bez jakékoli provize realitní kanceláři.

 

Na Vaše oslovení a další spolupráci se těší
společnost Viktoria

JUDr. Martin Nový